Serwis turystyczny o Słowacji Western City Šiklúv Mlýn

 
O P I S

Tego jeszcze nie było ! Dziki Zachód na Słowacji !

WYJĄTKOWY WESTERNOWY SHOW WESTERN CITY SIKLUV MLYN W TATRALANDII !

Wierna kopia miasteczka na Dzikim Zachodzie z końca XIX wieku, przywita Pastwa wyjątkowym programem w stylu Dzikiego Zachodu, z licznymi popisami aktorskimi i kaskaderskimi, dopełnionymi efektami pirotechnicznymi. Będziecie mieli możliwość zapoznać się z kulturą i sposobem życia w czasie zdobywania Dzikiego Zachodu.

Czeka na was drewniane miasteczko, gdzie znajduje się prawdziwa westernowa ulica prowadząca do wielkiego placu, na którym znajduje się ogromny saloon na 800 miejsc. Oprócz tego znajdziecie tam biuro szeryfa, kawiarnie z bogatą ofertą kawowych specjałów, restauracje i bary szybkiej obsługi, sklepy z pamiątkami, nocne bary i warsztaty rzemieślników, którzy na oczach publiczności wyrabiają różne przedmioty. Wystarczy przejść parę metrów, by znaleźć się w dzielnicy meksykańskiej lub w obozie indiańskim.

 
O B I E K T

Nazwa

Western City Šiklúv Mlýn

Rodzaj

Obiekt rozrywkowy

Adres

Western City Šiklúv Mlýn, Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš, Słowacja

Miejscowość

Liptovský Mikuláš

Powiat

Liptovský Mikuláš

Województwo

Žilina

Położenie obiektu

Western City Tatralandia zaledwie parę metrów od basenów termalnych Aquapark Tatralandia i kompleksu mieszkalnego Holiday Village Tatralandia. Trudno go nie zauważyć!
Połączcie swój pobyt u nas z wizytą w Western City, a Wasz urlop będzie niezapomnianym przeżyciem. Jeden dzień w Tatralandii to za mało!

Region turystyczny

Liptów, Chopok-Jasna, Niżne Tatry, Tatry Zachodnie, Dolina Demianowska, Aquapark Tatralandia, Holiday Village Tatralandia
 
K O N T A K T

Telefon

(+421 44) 55 97 158, (+421) 907 600 717

Email

info@western.sk

www

western.sk
 
W Y P O S A Ż E N I E, U S Ł U G I
Wyposażenie obiektu (atrakcje) Główną atrakcją jest naturalny amfiteatr mogący pomieścić 3000 widzów, w którym codziennie będzie odbywało się widowisko zza kulis prawdziwej westernowej ulicy. Pokaz tresury koni i innych zwierząt, nauka tańców country, pokaz strojów z epoki, pokazy kowbojskiej sprawności, wieczorny spektakl z pokazami pirotechnicznymi i kaskaderskimi wyczynami, kończący się pokazem sztucznych ogni... To tylko mała część tego, co możecie zobaczyć!
Cały program codziennie przygotowuje ponad 200 osób. Możecie także sami spróbować, jak smakuje życie na Dzikim Zachodzie. Możecie poznać cykl prac poszukiwaczy złota, własnoręcznie wypukując złoto, możecie postrzelać z łuku, pojeździć konno lub spróbować swoich sił na elektrycznym byku. Po całym terenie jeździ legendarny pociąg Union Pacific.
Obiekt czynny W każdy WTOREK, CZWARTEK I SOBOTĘ otwiera swoje bramy od godziny 19.30 do godziny 21:00. Czeka Państwa wspaniała zabawa, ciekawy program, konkursy, tańce country, dyskoteka, pojedynki rewolwerowców, poszukiwanie złota i wiele innych atrakcji.
 
C E N N I K

Ceny

Dorośli: 180,- Sk; dzieci do 140 cm: 100,- Sk; dzieci do 90 cm: BEZPŁATNIE
Uwaga !!! Nasze specjalne atrakcje... www.western.sk
Zniżki  
Płatności  
 
O D L E G Ł O Ś C I
Autobus 0,1 km Pociąg 2 km
Parking 0,1 km Restauracja 0,1 km

 

Opracowanie RoN 2006

 
 

Ostatnia modyfikacja: 27-10-2007