Serwis turystyczny o Słowacji Penzión Antónia, Hriňová
 
O P I S
Penzión Antónia jest położony w cichej i pięknej okolicy Hriňovskich Łazów. Cicha okolica w połączeniu z piękną panoramą okolicy jest idealnym miejscem na relaks. Ciesz się z pieszych wędrówek Polaną, możliwościami jazdy na rowerze, pływania lub poznawania lokalnej architektury ludowej.

Oferujemy naszym gościom komfortowe zakwaterowanie w konkurencyjnych cenach w trzech alternatywach. Można wybrać nocleg w oddzielnym domku o pojemności 8 osób lub zakwaterowanie w komfortowym apartamencie dla 6 osób. Trzecią opcję stanowi odrębne zakwaterowanie w luksusowo wyposażonym obiekcie o pojemności 20 osób.

W chatce przy domu rodzinnym do dyspozycji gości są 2 sypialnie 3-osobowe z możliwością 1 dostawki. Relaksować się i odpoczywać można w salonie z TV, kącikiem dla dzieci i grami planszowymi również dla starszych. Salon jest połączony z w pełni wyposażoną kuchnią, nadającą się do przygotowania smacznych potraw. Do dyspozycji jest wspólna łazienka z prysznicem i WC.

Apartament, który jest częścią rodzinnego domu, dysponuje dwiema sypialniami: mniejszą 2-osobową i większą 4-osobową. Podobnie tutaj, goście mogą korzystać w pełni wyposażonej kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem i WC oraz mniejszej sali, służącej jako salon z TV i miejscem do wypoczynku.

Pensjonat jest luksusowo wyposażony zarówno dla większych i mniejszych grup turystów. Nasi goście mają do dyspozycji trzy duże pokoje 4-osobowe z łazienką i WC oraz w pełni umeblowane poddasze dla 6-8 osób z łazienką i kuchnią. W obiekcie jest duży salon połączony z w pełni wyposażoną kuchnię oraz pokój zabaw dla najmłodszych.

Czy zdecydujecie się spędzić urlop w apartamencie, pensjonacie, czy chatce, przygotowane mamy dla Was własne meble ogrodowe z możliwością grillowania. Dla najmłodszych dostępna jest piaskownica i plac zabaw (w przygotowaniu). Można usiąść wygodnie na dużym tarasie.

Mamy nadzieję, że będziecie się u nas doskonale czuć a my będziemy szczęśliwi, jeśli znowu będziemy mogli Państwa u nas powitać. Czekamy na Państwa wizytę.

 
O B I E K T

Nazwa

Penzión Antónia

Rodzaj

Pensjonat

Adres

Priehalina 1983, 962 05 Hriňová

Miejscowość

Hriňová

Powiat

Detva

Województwo

Banská Bystrica

Położenie obiektu

Szerokość geograficzna: 48.6065325, długość geograficzna: 19.519032700000025

Region turystyczny

Podpoľanie to obszar pod Polaną, który jest zarejestrowany w świadomości społecznej jako swoisty region o wyjątkowej kulturze ludowej, przyrodzie i krajobrazie. Podpoľanie ma status symbolu osobliwości, poczucia słowackości w umysłach narodu słowackiego, który charakteryzuje się tradycyjną kulturą ludową, zwyczajami, tradycją oraz folklorem muzycznym, pod względem instrumentalnym i wokalnym.

Podpoľanie oferuje dobre warunki do uprawiania narciarstwa, narciarstwa biegowego, jazdy konnej, szybownictwa, paralotniarstwa, turystyki pieszej, rowerowej i agroturystyki. Miejscowe lasy są siedliskiem niedźwiedzi, wilków, rysi, dzikich kotów, dzików; jest to jeden z najlepszych terenów łowieckich na Słowacji. Miasta, wsie i osiedla wiejskie Podpoľania rozrzucone u podnóża Polany umożliwiają spotkanie z tradycją i urokami życia na wsi. Odwiedźcie majestatyczny region Polany i odkryjcie jego atrakcje i piękno !

Pojemność 30 łóżek
 
K O N T A K T

Telefon

(+421) 904 110 329

Email

antonia.priehalina@gmail.com

www

www.facebook.com, privatantonia.weblahko.sk
 
W Y P O S A Ż E N I E,   A T R A K C J E
Wyposażenie obiektu ogród, ognisko, świetlica, TV, kuchnia, Internet, parking, wstęp dla psa
Wyposażenie pokoju łazienka, WC
Sport i turystyka turystyka piesza, turystyka górska, turystyka rowerowa, siatkówka, piłka nożna, lotniarstwo, narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, łyżwiarstwo, snowboard, saneczkarstwo, jazda konna
Atrakcje w okolicy
  • Hriňovské łazy - 5,00 km

  • Wodospad Bystrô - 7,00 km

  • Polana - 9,00 km

  • Ośrodek narciarski Košútka, Hriňová - 9,10 km

  • Detva - Podpolianske muzeum - 16,00 km

  • Ośrodek narciarski Látky - Kočanda - 17,00 km

  • Ośrodek narciarski Látky - Hotel Royal - 19,50 km

  • Zajrzyj na: www.mapysr.sk/turistika/okres/detva

 
C E N N I K

ŁÓŻKO - sezon letni

9 euro
sezon zimowy

9 euro

poza sezonem 9 euro
Boże Narodzenie 10 euro
Sylwester

12 euro

WYŻYWIENIE - śniadanie  

2 posiłki (półpensja)

 

3 posiłki (pensja)

 

Inne opłaty

 
Zniżki  
Płatności

Gotówka w euro

 
O D L E G Ł O Ś C I
Autobus 0,40 km Pociąg 15 km
Sklep spożywczy 0,5 km Restauracja 7 km

Telefon

7 km

Bankomat

7 km

Poczta

7 km

Apteka

7 km

Kąpielisko

20 km

Wyciąg narciarski

7 km
 
F O T O
       

 

Opracowanie RoN 2016

 
 

Ostatnia modyfikacja: 16-05-2016