Serwis turystyczny o Słowacji Chałupa u Kamenských, Látky
 
O P I S

Stylowa Chałupa u Kamenských jest usytuowana w cichej lokalizacji w malowniczym regionie Podpolania na obrzeżach wsi Látky, gdzie macie zagwarantowany odpoczynek od codziennego zgiełku.

Odkryjcie piękno regionu Podpolanie ! Na uwagę zasługuje atrakcja przyrodnicza Kalamárka, ktorą szczególnie cenią miłośnicy wspinaczki i trekkingu, godzien uwagi jest też piękny wodospad Bystrá. Dla rowerzystów w okolicy Polany przygotowano aż 127 km tras rowerowych. Podczas gorących letnich dni można popływać i zrelaksować się w basenach kąpieliska w Detvie. W pobliżu miejscowości Látky łyżwiarze i snowboardziści korzystają z ośrodka Látky - Kočanda, które z powodu niezbyt wymagających stoków jest popularne zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi.

Oferujemy naszym gościom przez cały rok zakwaterowanie o pojemności 10 łóżek, z możliwością zabezpieczenia 8 dostawek. Pojemność zakwaterowania rośnie w ten sposób do 18 łóżek.

Chałupa jest podzielona na parter z bezbarierowym dostępem i piętro. Na parterze goście mogą korzystać z komfortowej świetlicy z TV satelitarną, radia z odtwarzaczem CD, gier planszowych i 2 rozkładanych kanap, które mogą posłużyć jako 4 dostawki. Ze świetlicy wychodzi się na taras z miejscami do siedzenia, gdzie podczas letnich dni można się pohuśtać na huśtawce. Jedzenie można przygotować we własnym zakresie w pełni wyposażonej kuchni ze stylowym umeblowaniem. Na parterze znajduje się pokój 2-osobowy bez barier architektonicznych z TV, własną łazienką z prysznicem i toaletą. Dodatkowo są do użytku 2 toalety - dla pań i panów.

Na piętrze do dyspozycji gości są 4 pokoje 2-osobowe, z których każdy ma własny TV satelitarny, łazienkę z prysznicem i toaletą. Każdy pokój posiada własny balkonik z widokiem na piękną okoliczną przyrodę. Na piętrze jest również mniejsza kuchnia z 2-palnikową kuchenką elektryczną i miejscem do przechowywania żywności. Do każdego pokoju można dostawić w sumie 4 dodatkowe łóżka. W całym obiekcie zapewniony jest bezpłatny  dostęp do internetu za pomocą WiFi.

 
O B I E K T

Nazwa

Chałupa u Kamenských

Rodzaj

Chata

Adres

985 45 Látky 94

Miejscowość

Látky

Powiat

Detva

Województwo

Banská Bystrica

Położenie obiektu

Na skraju wsi

Region turystyczny

Podpolanie, Rudawy Słowackie
Pojemność 10 maks. 14 łóżek
 
K O N T A K T

Telefon

(+421) 905 950 285

Email

kamenskaiveta@gmail.com

www

www.megaubytovanie.sk
 
W Y P O S A Ż E N I E,   A T R A K C J E
Wyposażenie obiektu ogród, ognisko, grill, świetlica, TV, kuchnia, Internet, inwalidzi, parking
Wyposażenie pokoju umywalka, łazienka, WC, radio, TV, czajnik bezprzewodowy, lodówka, kuchenka
Sport i turystyka turystyka piesza, turystyka górska, turystyka rowerowa, narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, snowboard, saneczkarstwo, jazda konna
Atrakcje w okolicy W opisie obiektu powyżej
 
C E N N I K

ŁÓŻKO - sezon letni

12 euro

sezon zimowy 12 euro
poza sezonem 12 euro
Boże Narodzenie 20 euro
Sylwester 20 euro
WYŻYWIENIE - śniadanie  

2 posiłki (półpensja)

 

3 posiłki (pensja)

 

Inne opłaty

 
Zniżki Pobyt tygodniowy i dłuższy
Płatności Gotówka lub bezgotówkowo
 
O D L E G Ł O Ś C I
Autobus 2 km Pociąg 20 km
Sklep spożywczy 2 km Restauracja 4 km

Telefon

 

Bankomat

10 km

Poczta

2 km

Apteka

10 km

Kąpielisko

20 km

Wyciąg narciarski

3 km
 
F O T O

 

Opracowanie RoN 2017

 
 

Ostatnia modyfikacja  04-04-2017