Serwis turystyczny o Słowacji Penzion Dasenka

Penzion Dasenka znajduje się w peryferyjnej, rekreacyjnej dzielnicy Liptowskiego Mikulasza, obok drogi do Smreczan, Ziaru i Doliny Ziarskiej. Jest to nowo zbudowany i na nowo wysposażony obiekt w górskim stylu.

Oferujemy noclegi w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z możliwością dostawki. Pokoje posiadają własne zaplecze socjalne oraz TV. Na parterze obiektu dostępny jest telefon. W pensjonacie przez cały rok czynny jest bar Espresso, w którym podawane jest także wyżywienie w formie półpensji (2 posiłki) w cenie 230 Sk. Do dyspozycji gości jest letni taras, bilard, stołowy futbol.

W pięknym otoczeniu Liptowa istnieje wiele możliwości przyjemnego spędzenia wolnego czasu. Do dyspozycji turystów są liczne pamiątki kulturalne i historyczne, źródła termalne, rafting, areał slalomu wodnego, zapora wodna, Aquapark. Istnieją świetne warunki do uprawiania turystyki wysokogórskiej, jazdy konnej, paralotniarstwa. W okresie zimy do dyspozycji narciarzy pozostaje wiele wyciągów i ośrodków narciarskich, zarówno dla mniej jak i bardziej zaawansowanych amatorów białego szaleństwa.


Informacje podstawowe

Nazwa

Penzion Dasenka

Typ Pensjonat
Adres Vitalisovce 710, 031 04 Liptovsky Mikulas
Miejscowość Liptovsky Mikulas Powiat Liptovsky Mikulas
Kraj Zilina

Region turystyczny

Liptów, Niżne Tatry, Tatry Zachodnie, Beszeniowa, Aquapark, Dolina Demianowska

Położenie Pensjonat znajduje się w peryferyjnej, rekreacyjnej dzielnicy Liptowskiego Mikulasza, obok drogi do Smreczan, Ziaru i Doliny Ziarskiej.
Pojemność  
Cena/łóżko 300-600 Sk

Kontakt

Telefon +421 / 44 / 557 0842
Fax +421 / 44 / 557 0842
E-mail dasenka@stonline.sk
Strona www www.penziondasenka.sk

Foto

          

          


 

Opracowanie RoN 2003-2010

 
 

Ostatnia modyfikacja: 03-02-2010