Serwis turystyczny o Słowacji Chata Horec - noclegi, restauracja i pizzeria, Liptovské Revúce
 
O P I S
Chata Horec - noclegi, restauracja i pizzeria znajduje się w leśnym otoczeniu wsi Liptovské Revúce, znajdującej się na styku Parku Narodowego Wielka Fatra i Parku Narodowego Niżne Tatry, na kierunku Ružomberok-Donovaly. Pensjonat położony jest w górnej części wsi Liptovské Revúce, która jest usytuowana w sercu Dolnego Liptowa u podnóża Wielkiej Fatry. Bezpośrednio z naszego domku zaczyna się większość szlaków turystycznych w Wielkiej Fatrze.

Oferujemy komfortowe zakwaterowanie w domku o pojemności 27 łóżek z możliwością dodatkowych 4 dostawek Zakwaterowanie możliwe w pokojach 2, 4 i 6-osobowych. We współpracy z partnerskimi obiektami chętnie pomieścimy większą liczbę gości, ze względów organizacyjnych trzeba to wcześniej zgłosić. Pokoje należą do kategorii STANDARD, FAMILY i APARTAMENT.

Pokoje typu STANDARD mają wspólną łazienkę na korytarzu. Pokój typu APARTAMENT jest wyposażony w starym stylu charakterystycznym dla wsi Liptovské Revúce. Izby typu FAMILY mają oprócz własnej łazienki aneksy kuchenne z możliwością przyrządzania we własnym zakresie prostych posiłków. Pokoje FAMILY i APARTAMENT posiadają własne odbiorniki TV oraz radia z odtwarzaczami CD. Pokoje typu STANDARD mogą korzystać z odbiornika TV, nagrywarki DVD ewentualnie radio-miniwieży w salonie. Na parterze chaty znajduje się duży dobrze wyposażony salon z kominkiem, który służy również jako jadalnia dla zakwaterowanych gości. Chata dysponuje pomieszczeniem na narty, z możliwością przechowania sprzętu narciarskiego. W lecie jest ono wykorzystywane do przechowywania rowerów.

Wieczór można spędzić na pieczeniu kiełbasek lub grillowaniu w ogrodzie, ewentualnie można zająć się sportem.

Parking dla samochodów osobowych i autobusów znajduje się obok budynku. Przystanek autobusu znajduje się w odległości ok. 100 m od obiektu. Autobusy kursują regularnie do Ružomberka.

W domku jest również mała restauracja/pizzeria, która oferuje wystarczająco dużo miejsca i udogodnień do organizowania ewentualnych zjazdów rodzinnych. Pomieszczenia te są też do ogólnego użytku.

Wyżywienie naszych gości odbywa się w formie 2 posiłków dziennie (śniadanie + obiadokolacja), co nie jest jednak warunkiem uzyskania noclegu. Nasi goście zakwaterowani w pokojach typu FAMILY mogą przygotowywać posiłki sami w aneksach kuchennych. Kuchnia jest dostosowana do naszego środowiska, gotujemy posiłki domowe, a na żądanie, specjały z naszego regionu.

Dla turystów, którzy jeszcze nie znają tej okolicy i chcą odwiedzić najbliższe otoczenie, jesteśmy gotowi przygotować propozycje szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych. Nasz obiekt jest polecany na stronie Chaty i chałupy do wynajęcia na Słowacji. Można nas znaleźć w sekcji zakwaterowanie niedaleko Liptowskiego Mikulasza.

Przyjedźcie na pewno ! Będziecie zadowoleni :-)

 
O B I E K T

Nazwa

Chata Horec - noclegi, restauracja i pizzeria

Rodzaj

Pensjonat

Adres

034 74 Liptovské Revúce 725, Słowacja

Miejscowość

Liptovské Revúce

Powiat

Ružomberok

Województwo

Žilina

Położenie obiektu

GPS 48.9091091, 19.1640343

Region turystyczny

Liptów, Park Narodowy Wielka Fatra, Park Narodowy Niżne Tatry, Ośrodek narciarski Park Snow Liptovské Revúce, Ośrodek narciarski Park Snow Donovaly

Pojemność 27 łóżek
 
K O N T A K T

Telefon

(+421) 907 687 488

Email

rezervaciehorec@centrum.sk

www

www.chata-horec.sk
 
W Y P O S A Ż E N I E,   A T R A K C J E
Wyposażenie obiektu restauracja, ogród, ognisko, sauna, świetlica, TV, kuchnia, wypożyczalnia rowerów, Internet, parking, wstęp dla psa
Wyposażenie pokoju łazienka, radio, TV, lodówka, kuchenka
Sport i turystyka turystyka piesza, turystyka górska, alpinizm, turystyka rowerowa, pływanie, piłka nożna, wędkarstwo, tenis, narciarstwo biegowe, łyżwiarstwo, saneczkarstwo
Atrakcje w okolicy Wodny świat Gothal
 
C E N N I K

ŁÓŻKO - sezon letni

15 €

sezon zimowy 15 €
poza sezonem 15 €
Boże Narodzenie  
Sylwester  
WYŻYWIENIE - śniadanie 4 €

2 posiłki (półpensja)

9,50 €

3 posiłki (pensja)

 

Inne opłaty

Mały pies: 5 euro.
Zniżki Pobyt min. 3 dni, grupy min. 10 osób: indywidualnie
Płatności Gotówka i karta płatnicza
 
O D L E G Ł O Ś C I
Autobus 0,05 km Pociąg 20 km
Sklep spożywczy 0,05 km Restauracja 0 km

Poczta

3 km

Bankomat

10 km

Ośrodek zdrowia

10 km

Apteka

10 km

Kąpielisko

10 km

Wyciąg narciarski

18 km
 
F O T O

 

Opracowanie RoN 2017

 
 

Ostatnia modyfikacja  22-04-2017