Serwis turystyczny o Słowacji Vila Altwaldorf B&B, Stara Leśna

 


Vila Altwaldorf B&B to nowo zbudowany pensjonat w cichym otoczeniu, obok lasu, na skraju miejscowości Stara Leśna.
W willi jest sporo możliwości noclegowych w mniejszych albo większych apartamentach dla 2-6 osób. Są one wyposażone są w TV i samodzielne łazienki (prysznic, umywalka, WC). Dodatkowo oferujemy duży samodzielny apartament, idealny dla większych grup. Dysponuje on dużą świetlicą z TV+SAT, kuchnią, łazienką, 2xWC oraz pokojami 1/4, 2/3 oraz 2/2. Parkowanie na podwórku. Możliwość wypoczynku i korzystania z grilla w ogrodzie.

W pobliżu możliwość korzystania z pływalni, kortów tenisowych, fitness, wypożyczalni rowerów. Najbliższy ośrodek narciarski Jamy znajduje się w odległości 3,5 km. Sklep 400m, restauracja 40m, autobus 200m.

Stara Leśna znajduje się w odległości 4 km od Tarzańskiej Łomnicy i stanowi idealną bazę wypadową dla turystów udających się w Wysokie Tatry. Całość miasta Wysokie Tatry i Vila Altwaldorf znajduje się w terenie chronionym Tatrzańskiego Parku Narodowego, który dzieli się na dwa główne regiony Spisz oraz Liptów. Znajduje się tu wiele atrakcji przyrodniczych i turystycznych. Do najważniejszych atrakcji regionu należy spływ Dunajcem na drewnianych tratwach, muzeum wsi Liptowskiej w Pribylinie, rezerwat architektury ludowej w Ždiarze, kąpieliska z wodami termalnymi w Popradzie, Liptowskim Janie oraz we Vrbovie, gotycka architektura Spisza, muzeum przyrodnicze rzeźb drewnianych w Východnej oraz Park Narodowy Słowacki Raj i jaskinie demianowskie.

Serdecznie zapraszamy !


Informacje podstawowe

Nazwa

Vila Altwaldorf B&B

Typ Kwatera prywatna
Adres Okruzna 161/266, 059 52 Stara Lesna
Miejscowość Stará Lesná Powiat Kežmarok
Kraj Prešov

Region turystyczny

Tatry Wysokie, Aquapark Poprad, kąp. termalne Vrbov

Położenie na skraju miejscowości

Kontakt

Telefon (+421 52) 4591 662, (+421) 903 615 061
Fax (+421 52) 4591 662
E-mail privat-o@isternet.sk
Strona www www.altwaldorf.sk

FOTO

       

 

Opracowanie RoN 2002

 
 

Ostatnia modyfikacja: 02-05-2015