Serwis turystyczny o Słowacji Privat pod Tatrami, Stará Lesná

 
O P I S
Privat pod Tatrami w Starej Leśnej umożliwia zakwaterowanie w kwaterze prywatnej dla 12 osób. Na nocleg przeznaczone są 4 pokoje: 2 pokoje 2-osobowe i 2 pokoje 4-osobowe. Goście mają do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, świetlicę z kominkiem, przestronny taras, altanę w ogrodzie. Parkowanie jest możliwe na zamykanym parkingu obok domu.

Privat pod Tatrami v Starej Leśnej ma bardzo dobre położenie ze względu na atrakcje turystyczne, czy zabytki historyczne i kulturalne. Do ośrodków narciarskich jest 4–8 km, do kąpielisk termalnych w Popradzie i Vrbovie 12 km. Do tatrzańskich ośrodków turystycznych jest niedaleko: 4 km do Tatrzańskiej Łomnicy i 8 km do Starego Smokowca. Do Jaskini Bielskiej jest 14 km. Historyczne miasto Kežmarok jest oddalone  o 12 km a Lewocza o 30 km. Znane zamki: Spiski i Lubowniański są oddalone od obiektu 40 km. Do Słowackiego Raju jest 30 km a do Pienin 40 km. Z domu można rozpoczynać trasy rowerowe i turystyczne. Na zewnątrz domu można posiedzieć przy ognisku albo przy ogrodowym grillu. Blisko domu, w odległości 200–300 m są 3 restauracje, sklep, przystanek autobusowy, kościół.

 
O B I E K T

Nazwa

Privat pod Tatrami

Rodzaj

Kwatera prywatna

Adres

ul. Tatranská 192, Stará Lesná

Miejscowość

Stará Lesná

Powiat

Kežmarok

Województwo

Prešov

Położenie obiektu

Dom rodzinny w zabudowie szeregowej, przeznaczony wyłącznie na zakwaterowanie. Właściciele w domu nie mieszkają. Dom znajduje się przy cichej bocznej uliczce w miejscowości Stará Lesná. Z domu jest do sklepu ok. 200 m, do restauracji 300 m, do przystanku autobusowego 300 m.
Z podtatrzańskiej miejscowości Stará Lesná, w której dom się znajduje jest do Tatrzańskiej Łomnicy ok. 4 km, a do Starego Smokowca 8 km. Do Popradu i Kežmarku jest 12 km. Do termalnego kąpieliska w Popradzie jest 12 km a we Vrbove 14 km. Do Jaskini Bielskiej 14 km.

Region turystyczny

Tatry Wysokie, Aquapark Poprad, Miejsc. Tatrz. Łomnica, kąp. termalne Vrbov
Pojemność 12 łóżek
 
K O N T A K T

Telefon

(+421) 903 631 388

Email

info@privatpodtatrami.sk

www

www.privatpodtatrami.sk
 
W Y P O S A Ż E N I E,   A T R A K C J E
Wyposażenie obiektu ogród, ognisko, świetlica, TV, kuchnia
Wyposażenie pokoju łazienka, WC, TV
Sport i turystyka turystyka piesza, turystyka górska, alpinizm, turystyka rowerowa, pływanie, narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, snowboard, jazda konna
Atrakcje w okolicy Wysokie Tatry, historyczne miasta Kežmarok, Lewocza, Jaskinia Bielska, Stadion zimowy LEV Poprad - uczestnik rosyjskiej ligi hokejowej KHL
 
C E N N I K

ŁÓŻKO - sezon letni

10 €
sezon zimowy 11 €
poza sezonem 9 €
Sylwester 16 €
WYŻYWIENIE - śniadanie  

2 posiłki (półpensja)

 

3 posiłki (pensja)

 

Inne opłaty

 
Zniżki Pobyt min. 4 dni: 5%, grupy min. 10 osób: 10%.
Płatności Płatność na miejscu
 
O D L E G Ł O Ś C I
Autobus 0,3 km Pociąg 4,5 km
Sklep spożywczy 0,2 km Restauracja 0,3 km

Telefon

 

Bankomat

5 km

Poczta

0,3 km

Apteka

5 km

Kąpielisko

12 km

Wyciąg narciarski

5 km

 

Opracowanie RoN 2011

 
 

Ostatnia modyfikacja  05-04-2011